číslo 0,  ročník 0,  1999  Slovo medzi nami na facebooku
hlavná stránka     späť         
vrch1

 

Zuzana

Vážena radakcia, chcem sa vám podakovať za rodinnú prilohu, ktorej sa veľmi tešíme. Našli sme tam veľa podnetov na pôstne obdobie a keďže máme malé deti, najviac nás zaujal pôstny svietnik. Vyrobili sme si ho a už sa aj s deťmi tešíme na naše spoločné modlitby. Prílohu si odkladáme, aby nam poslúžila aj na ďalšie obdobia pôstu.

Zdenka

...dnešné zamyslenie sa hlboko dotklo môjho srdca Pane..., požehnaj toho,  svätého, kto ho každý deň pre nás pravidelne  pripravuje a pomáha nám uvedomene každodennne žiť  v Tvojej prítomnosti Pane..., nech vie, že  hoci nepoznaný, vzdialený, je nám veľmi drahý, práve tým, že nám sprostredkúva  stretanie s Tebou a túžbu po Tebe...
"Môj Ježiš, milujem ťa a ďakujem ti, že prichádzaš. Aj dnes ti bežím v ústrety a dávam sa ti k dispozícii. Môj život je tvoj. Chcem byť dnes svätý".... tak ako každú  ďalšiu minútu svojho života, kým sa nestretnem s Tebou a ostatnými  drahými v Tvojom náručí.
 Amen.

Katarina Deverova

Dobrý deň,

chcela by som sa Vám poďakovať za Váš časopis Slovo medzi nami. Poznala som ho už skôr, ale tohto roku sme si ho prvýkrat objednali domov. Vedela som, ze obsahuje krátke denné zamyslenia a o tie my islo v prvom rade. Ocenila som, že ste vydali pôstny dvojmesačník a striktne ste sa nedržali mesačného formátu. Veľmi milým prekvapením bola pre mňa Rodinná priloha Inšpirácie na pôstne obdobie. Niektoré z nich sme si vyskúšali naživo s našimi troma deťmi Simon 8, Petra 7, Matúš 5. V prílohe Vám posielam náš sviečkový pôstny kríž, pri ktorom sme sa celá rodina modlili a z fotky sme urobili aj veľkonočné blahoželanie. Deťom sa mimoriadne páčila sederova večera.

Prílohu si určite odložím a využijem aj na budúci rok. Chcem sa Vám ešte raz poďakovať za Rodinnú prílohu a povzbudiť Vás do prípravy ďalších čísel.

 

 

 

 

 

Adam Szustak OP

Vrch prísľubov

 

Damian Stayne

Obnov svoje znamenia

 

Robert Barron

Živé paradoxy

 

John Eldredge

Rok obnovy

 

 

Slovo medzi nami 2000 - 2019
Ochrana osobných údajov
Archív
Emailový servis
O nás
Linky
Kontakt